Plisé EURO DESIGN

Horizontální žaluzie jsou moderní protisluneční i termoizolační clony, jež zachycují přímé sluneční světlo a umožňují regulaci jeho intenzity.

Pro svou nenáročnou obsluhu i údržbu jsou již po léta oblíbeným doplňkem mnoha bytů,rodinných domů ale i kanceláří či lékařských ordinací.

Plisé EURO DESIGN

Plisé EURO DESIGN

Plisé je elegantním řešením zastínění především zimních zahrad a střešních oken, které přesvědčí každého svým jedinečným designem. Je také vhodným stínícím prvkem pro každé standardní okno. Montáž se provádí na rám okna, ovládání pomocí kuličkového řetížku. Na výběr jsou látky v různých barvách a vzorech, od transparentních po neprůsvitné, s Al vrstvou proti silnému slunečnímu záření s tepelně izolačními vlastnostmi. Boční silonová fixace je samožřejmostí.

PLISÉ INTERIER KLASIK

PLISÉ INTERIER KLASIK

Plisé je elegantním řešením zastínění především zamních zahrad a střešních oken, které přesvědčí každého svým jedinečným designem. Je také vhodným stínicím prvkem pro každé standardní okno. Montáž se provádí do rámu oken, ovládání provázkem s brzdičkou. Horní a spodní profil se dodává v bílé barvě, na výběr jsou látky v různých barvách a vzorech, od transparentních po neprůsvitné, s hliníkou vrstvou proti silnému slunečnímu záření s tepelně izolačními vlastnostmi.

Kontakt: Jana Zajíce 982, 53012 Pardubice-Dubina
e-mail: pardubice@oknacz.cz