Interiérové žaluzie 25x25 a 19x27 mm

Horizontální žaluzie jsou moderní protisluneční i termoizolační clony, jež zachycují přímé sluneční světlo a umožňují regulaci jeho intenzity. Lamely jsou vyráběny z hliníku ve více než třiceti barevných odstínech.

Pro svou nenáročnou obsluhu i údržbu jsou již po léta oblíbeným doplňkem mnoha bytů,rodinných domů ale i kanceláří či lékařských ordinací.

žaluzie 25x25

INTERIÉROVÁ ŽALUZIE 25x25 cm

Interiérové žaluzie z horizontálních hliníkových lamel mohou být instalovány libovolně v interiéru nebo jako okenní žaluzie montované do rámu oken. Žaluzie jsou vybaveny interiérovými držáky s možností montáže na strop nebo na stěnu. Ovládají se kuličkovým řetízkem (čelní ovládání), jako okenní žaluzie mohou být vybaveny boční silonovou fixací. Na výběr jsou standardní barvy lamel, které mohou být vytahovány pomocí šňůry nebo texbandu.

žaluzie 19x27

INTERIÉROVÁ ŽALUZIE 19x27 cm

Interiérové žaluzie z horizontálních hliníkových lamel mohou být instalovány libovolně v interiéru nebo jako okenní žaluzie montované do rámu oken. Žaluzie jsou vybaveny interiérovými držáky s možností montáže na strop nebo na stěnu. Ovládají se pomocí provázku a plastové tyče, jako okenní žaluzie mohou být vybaveny boční silonovou fixací. Na výběr jsou standardní barvy lamel.

Kontakt: Jana Zajíce 982, 53012 Pardubice-Dubina
e-mail: pardubice@oknacz.cz