Vertikální žaluzie

Funkčnost, útulnost a potřebné pohodlí jsou tři hlavní argumenty pro výběr vertikálních žaluzií.

vertikální žaluzie

Dnes jsou samozřejmostí nových domů i moderních domácností. S vertikálními látkovými žaluziemi můžete v místnosti s mnoha prosklenými plochami jednoduše a rychle vytvořit útulnou atmosféru a zároveň se chránit před slunečními paprsky. Pokud se jedná o obývací pokoj, kuchyň, koupelnu či ložnici,výběr látek je dosti rozsáhlý, aby při vysoké kvalitě a široké barevné škále uspokojil Vaše přání. I pro Vaši pracovnu, přijímací kancelář, či jinou místnost zcela jistě najdeme řešení.

Žaluzie se vyrábí v pravoúhlých tvarech (čtverec, obdélník), do šikmin, ale jsou možné rovněž horizontální a vertikální oblouky včetně kombinací těchto tvarů.

vertikální žaluzie 2

Vertikální žaluzie Standard

Žaluzie určená pro zastínění velkých prosklených stěn , oken nebo pro předělení velkých místností. Možnost osazení látkovou lamelou o šířce 127 mm, 89 mm nebo plastovou lamelou.Horní profil je hliníkový a dodáváme jej v bílé barvě. Všechny konstrukční prvky jsou skryty. Naklápění i stahování látek se provádí pomocí ovládací šňůry. Kombinace způsobů ovládání vytváří nesčetné možnosti řešení každého interiéru.

Kontakt: Jana Zajíce 982, 53012 Pardubice-Dubina
e-mail: pardubice@oknacz.cz