Veka Perfekt

veka perfekt

VEKA Perfekt je nejnovější generací vícekomorového profilu s klasickou ale zároveň velmi elegantní linií. Systém Perfekt umožňuje vytvořit perfektní okna zaručující uživateli ještě dokonalejší ochranu před únikem tepla a hlukem. Okna v systému Perfekt se vyznačují také novými, vyššími standarty zabezpečení. Pomáhají dodat každé budově individuální charakter shodný s přáním a očekáváním uživatele. Široká škála barev a designu uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníku a zároveň dovolí harmonické vkomponování těchto elegantních oken do jakékoliv fasády. Styl okna podkresluje těsnění: černé - klasické i výrazné, šedé - elegantní i sladěné, karamelově hnědé - extravagantní i netuctové. Výběr barvy dává další možnosti k originalitě při komponování vzhledu vlastního bydlení. Doslovně dle svého názvu, systém VEKA Perfekt - to je perfekcionizmus s každého úhlu pohledu, nevyjímaje pohled zvenčí.
*5 KOMOR; 70 MM ŠIŘKA

Vlastnosti

- Těsnění s povrchem přizpůsobeným profilu, ze spadem pod úhlem 15 stupňů, dávají dokonalou ochranu před nekontrolovanou výměnou povětří a výborně odvádějí vodu, zároveň i nečistoty.
- Hladký povrch je snadný k čištění či údržbě a nevyžadují konzervaci.
- Stavební šířka všech našich profilů je 70 mm (mimo systém Ergono)
- Speciální konstrukce výztuhy křídla, garantuje ideální statiku a bezpečnost.
- Pevné usazení skla v profilu s hloubkou 24 mm má za příčinu, že okno se stává bezpečné a je težší ho poškodit, také mu zabraňuje usazování a zkapalnění páry - orosení.
- Elegantní linie se zaoblenými konturami profilu Revento způsobuje, že jsou vhodné ke každímu stylu.
- 13 mm dlouhá osa drážky kování má za důsledek dokonalejší zabezpečení před vypáčením, případně vyjmutím okna.
- Speciální komorové těsnění chrání před pronikáním vlhkosti a vzduchu.
- Pětikomorový systém garantuje dokonalou tepelnou ochranu a zároveň brání pronikání hluku.

Zachováme teplo pro Vás

Čím větší povrch oken, tím více světla v bytě, zároveň vzniká větší riziko tepelných ztrát. Proto musí kvalitní okna izolovat tak, aby doma bylo příjemně jak v horkém létě, tak v době krutých mrazů. Díky vynikající termické izolaci, kterou mimo jiné garantuje vícekomorový systém, jsou profilové systémy firmy VEKA ideálním řešením. Okna VEKA prokazatelně snižují únik tepla v budově, což má zákonitě za důsledek snížení nákladů na vytopení a udržení stálé, komfortní teploty ve všech pokojích. Dokonalá izolace má zároveň svůj výrazný efekt i v létě a to v tom, že udržuje v bytě příjemný chládek, ve kterém je příjemné spočinout po náročném horkém dnu.

Užitné hodnoty

- Nízká citlivost na poškození, pevnější spoje okenních rohů, čímž předchází nepříjemnému jevu-praskání sváru.
- Vysoká stabilita. Zlepšení stability rámu i křídel předchází možnosti ohnutí a pokroucení.
- Dokonalá odolnost proti teplotním výkyvům. Rychlé změny teplot v našem podnebí, kladou na okenní profil velké nároky tím, že musí v tak krátké době absorbovat tak velkou dávku energie. Profil se roztahuje ve dne a sráží v noci. Vzniká obrovské napětí, speciálně v okenních spojích.
- Vynikající odolnost proti tepelným změnám. I při použití standardních 5-komorových systémů se zvětšenou tloušťkou stěn a šířkou komor, má za důsledek maximální snížení ztráty tepla. - Vynikající parametry akustické izolace. Opravdové ztlumení venkovního hluku.

Barvy

Systémy profilů VEKA obsahují bohatou paletu barev a vzorů, proto okna v nich vyrobená, dokonale ladí s každou fasádou a zároveň s každou architekturou budovy. VEKA nabízí 40 barev, včetně barev s imitací dřeva. Profily VEKA mohou být zpracovány ve dvou různých odstínech zároveň, jiný zevnitř a jiný zvenčí.

Kontakt: Jana Zajíce 982, 53012 Pardubice-Dubina
e-mail: pardubice@oknacz.cz