Veka ALPHA PLUS

S moderními plastovými okny VEKA ALPHA PLUS může vykazovat Váš dům dokonalou energetickou bilanci. 6-komorová konstrukce profilů s hloubkou 90 mm již v základním provedení nabízí vynikající hodnoty tepelné izolace. Navíc lze tyto hodnoty, za pomoci tepelně izolačních vložek vsunutých do profilů, ještě zvýšit - pro nejvyšší požadavky na tepelnou izolaci. Příjemné pokojové klima při každém počasí je garantováno. Navíc: zimní náklady na topení zůstanou překvapivě nízké. Přesvědčivý je také klasický design systému: Se svými lehce zaoblenými hranami je vhodný pro nejrůznější stavební styly - jak pro moderní novostavby, tak i pro rekonstrukci starších objektů.

veka alphaline

Vlastnosti

- elegantní, lehce zaoblené hrany
- 90 mm systém s 6-komorovým profilem
- tloušťka stěn 3 mm, v nejvyšším standardu kvality RAL tř. A (dle DIN EN 12608, tř. A)
- provedení: rám plošně odsazený
- pohledová šířka 118 mm
- vyztužení ocelí dle technologických předpisů VEKA

Radost z tvorby vlastního návrhu

Okna se nekupují po tyčích. V duchu rukodělné tradice jsou zhotoveny jako jednotlivé kusy, které se zcela individuálně přizpůsobí architektuře Vašeho domu. Okenní systémy VEKA s velkým výběrem rámů a doplňkových profilů jsou obzvlášť pro tyto účely vhodné. Vaše svoboda tvorby návrhu oken je téměř neomezená: bílé nebo barevné, nebo např. s charakteristickými detaily příček. Vše je možné - zcela dle Vašeho stylu.

1. Lehce zaoblené hrany propůjčují systému ALPHA PLUS klasický design.

2. Vysoké hodnoty tepelné izolace až do Uw = 0,8 W/m2K dle použitého zasklení jsou možné. Výrazné snížení nákladů na vytápění.

3. Velmi kvalitní šedé nebo černé těsnění. Systém se středovým těsněním spolehlivě zabrání průniku chlad, průvanu a vlhkosti.

4. Pozinkované kovové výztuhy zaručují optimální statické vlastnosti, bezpečnost a trvalou funkčnost. (Dle technologických předpisů VEKA)

5. Profily s hloubkou 90 mm a 6-komorovou konstrukcí dokonale zamezí působení ovzduší a starají se takto o nejlepší tepelnou ochranu.

Úspora energie se vyplatí

6-komorová konstrukce silných profilů VEKA poskytuje nejlepší tepelnou ochranu. Snižuje Vaši spotřebu energie a výrazně šetří náklady na vytápění.

Příjemné obytné klima

Vynikající izolační vlastnosti profilů VEKA udržují konstantní pokojovou teplotu a spoluvytváří příjemný pocit bydlení. Doplňkové těsnění zamezuje průniku chladu a průvanu.

Více bezpečí

Okna musí dle polohy a přístupu plnit zcela rozličné požadavky na bezpečnost. Pomocí speciálního kování, zasklení a klik dosáhnete požadované odolnosti proti vloupání.

Optimální ochrana proti hluku

Zatížení hlukem snižuje obytný komfort a může dokonce ohrozit i zdraví. Již v základním provedení poskytují okna z profilů VEKA ochranu před hlukem a lze je navíc vybavit až pro nejvyšší třídu zvukové izolace.

V mnoha barvách

Barevná okna a dveře dodávají výtvarný akcent. Více ne 30 barev a dekorů dřeva nabízí individuální řešení pro každý vkus a každý typ domu.

Hodnota s budoucností

Investice do nových oken se vyplatí, protože hodnota Vaší nemovitosti roste. Kvalitní profily VEKA s velmi hladkým povrchem zůstanou dlouhá léta pěkné, lze je snadno a rychle umýt a nikdy se nemusí natírat.

Šetřit energií a prostě se cítit dobře

Přijít domů, dát si nohy na horu a jednoduše vypnout. V našich vlastních čtyřech stěnách si můžete v pohodové atmosféře odpočinout. Zde je středobod našeho života. Bezpečí a klid, místo pro rodinu. Okna rozhodujícím způsobem přispívají k tomu, že v domě je odpovídající obytné klima. Propouští světlo do prostoru, chrání před větrem, počasím a hlukem a udržují teplo tam, kde patří. S moderní izolující konstrukcí pomáhají šetřit cennou tepelnou energii a chránit takto i životní prostředí.

Funkce a použití

-bezpečná okna, tepelně a zvukově izolační okna, bezpečnostní okna, posuvné díly, balkónové a terasové dveře
- otvíravá-sklopná okna, štulpová okna, paralelně posuvné sklopné dveře, jedno i vícekřídlé, pevné i kombinované, zasklení dle DIN 18361

Kontrola kvality

-Gütegemeinschaft Kunststoff-Fenster
-Zkoušeno dle RAL Gütezeichen Kunststoff-Fenster Klasse A

Fyzikální požadavky

-tepelná izolace dle DIN 4108 a EnEV
-ochrana proti hluku VDI 2719 SSK, SSK
-ochrana proti vloupání dle DIN V ENV 1627-1630 až do tř. odolnosti 2

Tepelný koeficient prostupu tepla oknem Uw dle druhu zasklení

-s trojitým zasklením až 0,8 W/m2K

Tepelný koeficient prostupu tepla rámem Uf = 1,0 W/m2K

-včetně izolačních vložek

Systém těsnění

-středové těsnění obíhající rám i křídlo
-tři těsnící roviny s kvalitním těsněním
-barvy: šedá nebo černá

Zasklívací drážka

-vzhledem k hluboké zasklívací drážce je možné zasklení v tloušťce 24 až 50 mm

Kování dle DIN 18357

-všechna kvalitativně a systémově zkoušená značková kování
-kliky použitelné individuálně

Příslušenství

-nastavovací profily, rozšiřovací profily, parapetní a stěnová napojení, spojkové profily, doplňkové výztuhy, atd.

Dobrá rada odborníka na okna

Stavět a rekonstruovat je mnohdy věcí důvěry. A při tom jde především o spolehlivého partnera. Při všech otázkách kolem oken a dveří Vám angažovaně a kompetentně poradíme jakožto Váš VEKA partnerský podnik. Spolehněte se na naše zkušenosti a nejmodernější okenní techniku s ověřenou kvalitou.

Kontakt: Jana Zajíce 982, 53012 Pardubice-Dubina
e-mail: pardubice@oknacz.cz