Sítě proti hmyzu

sítě proti hmyzu

Pevné sítě na okna jsou levnou variantou sítí použitelných pro běžné i atypické tvary oken.

Okenní sítě proti hmyzu nevyžadují složitou instalaci - není nutný jakýkoliv zásah do okenních rámů a jsou vhodné pro všechny typy okenních profilů. Jsou také velmi žádané zejména i díky snadné údržbě a manipulaci.

Vlastnosti

Protihmyzová síť je nejúčinnější ekologická ochrana proti jakémukoliv druhu hmyzu. Skládá se z hliníkové konstrukce v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva a ze sítě ze skelných vláken potažených PVC tmavé barvy. Síť je dokonale průhledná.

sítě proti hmyzu 2

Dodáváme několik typů sítí proti hmyzu

Výhody

Sítě proti hmyzu se instalují jak na ostění, tak i do ostění. Pro obě varianty existuje několik způsobů uchycení. Všechny typy sítí se vyrábí na míru podle přání zákazníka, takže zaručují dokonalé těsnění rámu na okně či dveřích a tudíž spolehlivě zabrání vniknutí hmyzu do místnosti.

Materiál

Síťovina je vyráběna ze směsi materiálu PES a skelného vlákna. To zaručuje rozměrovou stálost i při vysokých venkovních teplotách za přímého slunečního svitu. Jednotlivé otvory v síťovině jsou tak drobné, že síť je schopna zachytit i větší shluky pylových částic a prachu - lze tedy doporučit tento druh sítí i pro alergiky. Konstrukce sítí - především pevných (rámových) je velmi jednoduchá a proto tyto sítě nevyžadují žádnou údržbu.

Kontakt: Jana Zajíce 982, 53012 Pardubice-Dubina
e-mail: pardubice@oknacz.cz