Rolety

Venkovní hliníkové rolety Vám budou sloužit nejen v rodinném domku,na oknech bytů a kanceláří, ale i v prostorách určených k podnikatelské činnosti. Jejich design i široká škála barev dodá celému objektu na atraktivitě a výrazně oživí jeho vzhled.

rolety

Rolety s viditelným boxem

Bezpečí, tepelná izolace - to jsou některé výhody předokenních rolet s viditelným boxem.

Rolety s boxem pro zaomítání

Vaše rolety jsou přirozenou součástí Vašeho domu díky FASÁDNÍMU BOXU.

Nadokenní rolety pod překlad

Pomocí univerzálního profilu se nadokenní rolety MONO pod překlad přizpůsobí jakémukoliv okennímu rámu.

Rolety do roletových překladů

U nového domu se předpokládá čistá instalace rolet.

Volba správného typu závisí na požadavcích, které budete na výrobek klást. Abychom vyhověli potřebám všech zákazníků, nabízíme širokou paletu hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Těm z Vás, kteří upřednostňují ochranu proti násilnému vniknutí, doporučujeme extrudované lamely v kombinaci s dalšími osvědčenými zabezpečovacími prostředky, jako jsou např. zajištění na klíč, zástrče a automatická jištění. Ovládacích systémů je několik druhů, od ručního ovládání lankem, páskem nebo pružinou až po elektromotory řízené dálkovým ovládáním.

Hliníkové profily, vyráběné na plně automatických linkách, a pečlivě vybrané materiály garantují stálou a neměnnou kvalitu všech komponentů. Používané barvy jsou odolné proti otěru a nepodléhají působení vlivů znečištěného prostředí. I po letech zůstanou jejich barvy stejně výrazné.

Ovládání

Ovládání rolet pomocí spínačů nebo dálkového ovládání bude hračkou i pro Vaše děti. Stačí jen zmáčknout tlačítko a rolety se tiše nastaví do polohy, kterou si budete přát. Ovšem nemusíte s roletami manipulovat vůbec. Řídící automatické systémy Vám umožní naprogramovat v týdenním cyklu pohyb rolet podle Vašich představ.

Kontakt: Jana Zajíce 982, 53012 Pardubice-Dubina
e-mail: pardubice@oknacz.cz