Parapety

Plastové parapety

Vnitřní plastové parapety

Ať máte byt či rodinný dům, jistě se do vašeho interiéru hodí plastové parapety z naší nabídky. Na jejich výrobu se používají výhradně nerecyklované certifikované komponenty. Povrch parapetů je potažen dekorativní CPL laminátovou fólií, díky které jsou plastové parapety odolné proti mechanickému poškození.

Vnitřní dřevotřískové parapety

Dřevotřískové parapety

Nechte si od nás dodat dřevotřískové parapety, které pro svůj pěkný vzhled doladí váš interiér. Parapety jsou zdravotně nezávadné a snadno udržovatelné. Navíc disponují stálobarevností a jsou teplotně stabilní. Mezi jejich nesporné výhody patří odolnost proti mechanickému poškození po namontování i proti běžným domácím čisticím prostředkům.

Venkovní hliníkové okenní parapety extrudované

hliníkové okenní parapety

Vyberte si k oknům na vašem domě venkovní hliníkové parapety z extrudovaného (taženého) hliníku, který zajistí jejich tuhost a odolnost. Ať už máte doma plastová či dřevěná eurookna, venkovní hliníkové parapety se vám budou hodit ke všem typům oken. Venkovní parapety z extrudovaného hliníku jsou při výrobě potaženy ochrannou folií, která se poté stáhne, čímž nedojde k jejich poškození.

Venkovní hliníkové plechové parapety

hliníkové plechové parapety

Nechte si k vašim oknům namontovat plechové parapety, které se vyznačují tuhostí a odolností. Venkovní plechové parapety se hodí jak k plastovým, tak i dřevěným eurooknům. Venkovní plechové parapety při montáži potahujeme ochrannou folií, která se poté stáhne, čímž nedojde k jejich poškození. Dolaďte celkový vzhled vašeho domu pomocí kvalitních plechových venkovních parapetů z naší nabídky.

Kontakt: Jana Zajíce 982, 53012 Pardubice-Dubina
e-mail: pardubice@oknacz.cz