O nás

Oknacz.cz

Jsme firma s dlouholetou praxí v oblasti prodeje plastových a hliníkových oken, dveří, garážových vrat a okenních doplňků.
Neustále sledujeme a obohacujeme náš sortiment a postupy o nejmodernější technologie a poznatky tak, aby naši zákazníci dostávali ty nejlepší možné produkty a služby.

Zaměřeno na kvalitu

Naším hlavním cílem je vždy spokojený zákazník a kvalitně odvedená práce. Neděláme rozdíly mezi výměnou jednoho okna, nebo všech oken rodinného domu.

Jste pro nás více než číslo

Nikdy nebudete pouhým číslem v obří databázi. U nás přistupujeme ke klientům individuálně a osobně. Naše řešení bude navrženo podle Vašich potřeb a požadavků na míru.

Zaměstnáváme profesionály

Naše firma si zakládá na kvalitě, a proto zaměstnáváme odborníky s letitou praxí a zkušenostmi, kteří jsou pravidelně školeni podle moderních trendů a nejnovějších postupů.

Umíme Vám poradit

Díky našim zkušenostem umíme všem zákazníkům pomoci a poradit za jakékoliv situace. Zákazníkům dovedeme navrhnout a ukázat více než jedno řešení, vysvětlit postupy a doporučit směr, kterým je vhodné se ubírat v jednotlivých projektech.

Naše slovo platí

U nás neexistují hvězdičky u cenovek, dodatky ke kalkulacím a doplňky textu psané malým písmem. Jednáme narovinu a za svými slovy si stojíme. Smlouvy nebudou náhle pozměněny uprostřed projektu, cena se nebude samovolně měnit.

Kontakt: Jana Zajíce 982, 53012 Pardubice-Dubina
e-mail: pardubice@oknacz.cz