Látkové roletky

Horizontální žaluzie jsou moderní protisluneční i termoizolační clony, jež zachycují přímé sluneční světlo a umožňují regulaci jeho intenzity.

Pro svou nenáročnou obsluhu i údržbu jsou již po léta oblíbeným doplňkem mnoha bytů,rodinných domů ale i kanceláří či lékařských ordinací.

LÁTKOVÉ ROLETKY COLOR HIT

LÁTKOVÉ ROLETKY COLOR HIT

Interiérové látkové rolety COLOR HIT jsou vhodné pro montáž do plastových a dřevěných oken. Krycí profil je z válcovaného pozinkovaného plechu a společně s vodícími lištami a spodním závažím může být barevně přizpůsoben rámu okna. Rolety se ovládají řetízkem, který mlže být umístěn vpravo nebo vlevo. Velký výběr látek (barev i designu) přispívá k dokonalému sladění okna s interiérem. Dokonalého zastínění interiéru může být dosaženo použitím látky, která je potažená zezadu neprůsvitnou vrstvou (tzv. Blackout). Rolety COLOR HIT se vyznačují jednoduchým ovládáním a nadčasovou funkčností.

LÁTKOVÉ ROLETKY COLOR STANDARD

LÁTKOVÉ ROLETKY COLOR STANDARD

Látkové rolety COLOR STANDARD jsou klasické interiérové rolety s možností uchycení na stěnu nebo na strop v různých barevných provedeních. Ovládají se kuličkovým řetízkem, který může být umístěn vlevo nebo vpravo. Na výběr je velké množství látek a vzorů. Rolety COLOR STANDARD jsou zvýrazňujícím prvkem obytných místností i kanceláří.

LÁTKOVÉ ROLETKY STANDARD MINI

LÁTKOVÉ ROLETKY STANDARD MINI

Látkové rolety STANDARD MINI s řetízkovým ovládáním lze připevnit pomocí držáků na rám onka. Jednoduše bez vrtání. Nabízíme širokou kolekci látek v různých designech. STANDARD MINI se vyznačuje jednoduchou montáží a dokonalým řešením všech detailů.

Kontakt: Jana Zajíce 982, 53012 Pardubice-Dubina
e-mail: pardubice@oknacz.cz