Horizontální žaluzie pro plastová a Euro okna

Horizontální žaluzie jsou moderní protisluneční i termoizolační clony, jež zachycují přímé sluneční světlo a umožňují regulaci jeho intenzity. Lamely jsou vyráběny z hliníku ve více než třiceti barevných odstínech.

Pro svou nenáročnou obsluhu i údržbu jsou již po léta oblíbeným doplňkem mnoha bytů,rodinných domů ale i kanceláří či lékařských ordinací.

EURO BRILANT COLOR LINE

EURO BRILANT COLOR LINE

Nový typ žaluzií určený pro plastová okna a EURO okna s jemným designem krycí lišty bez čelních plastových krytek. Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízků, který je vyveden ve spodní části krycího profilu. Horní profil (25x25), krycí profil a spodní profillze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta barevných odstínů lamel v šířce 16 mm a 25 mm. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silovou fixací.

EURO BRILANT NEW LINE

EURO BRILANT NEW LINE

Nový typ žaluzií určená pro plastová okna a EURO okna s jemným designem krycí lišty bez čelních plastových krytek. Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízků, který je vyveden v čelní části krycího profilu. Horní profil (25x25), krycí profil a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta barevních odstínů lamel v šířce 16 mm a 25 mm. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

EURO DESIGN

EURO DESIGN

Žaluzie EURO DESIGN vhodná pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do rámu oken. Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem. Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 16 mm a 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

EURO STYLE

EURO STYLE

Žaluzie EURO STYLE vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do rámu oken nebo do zasklívací lišty. Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 16 mm a 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

EURO STYLE OPAL

EURO STYLE OPAL

Žaluzie EURO STYLE OPAL vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do zasklívací lišty nebo na rám okna. Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek. Horní, krycí a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 16 mm a 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

EURO BRILANT WOOD LINE

EURO BRILANT WOOD LINE

Žaluzie EURO BRILANT WOOD LINE se vyznačují dokonalou imitací dřeva.jsou určeny především pro montáž na dřevěná a plastová okna a jediným ovládacím prvkem je kuličkový řetízek. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací. Horní prosil, krycí profil, spodní profil lze kombinovat v různých imitacích dřeva, na výběr je široká paleta lamel v dřevěných imitacích. Tím je dosaženo dokonalého barevného sladění žaluzií s oknem a interiérem.

Kontakt: Jana Zajíce 982, 53012 Pardubice-Dubina
e-mail: pardubice@oknacz.cz